NAŠE SLUŽBY

Naší specializací jsou různé druhy vnitřních i vnějších omítek na rodinných domech a bytech. Dokážeme zajistit i sádrokartonové podhledy a nakonec Vám celý dům, či byt vymalujeme.

Strojní omítky

 

Zajištujeme realizaci vnitřních i venkovních strojních  omítek všeho druhu. Poskytujeme individuální řešení a používáme moderní technologie. Zajištujeme také renovaci starých omítek jak v bytech,tak i rodinných domech.

Štukové omítky

 

Štukové omítky se především používají na základní jádrovou omítku,pro zhotovení finálních úprav zdí,pro opravy starých omítek, nebo na povrchy, jako beton či pórobeton. Štukové omítky jsou klasickou a velmi oblíbenou variantou na zhotovení omítek rodinných domů a bytů.
 

Untitled-1.jpg

Renovace omítek

 

Při opravách starých omítek existuje z hlediska finální povrchové úpravy několik možností.

Pro dokonalejší vzhled a funkčnost používáme rohové lišty jako ochranu hran stěn. Samozřejmostí je penetrace povrchu pro jeho sjednocení a odprašnění.

Stěrkové omítky DEVOSKYT

 

Tyto omítky jsou určené k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech.

Pomocí této omítky vytvoříte skvělý a kvalitní povrch pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky. Stěrka je určena pro základní vyrovnání menších nerovností a dále jako náhrada klasických štuků,pro opravy starých i nových omítek.Stěrka je vhodná pro omítky, beton, sádrokarton, dřevotřísku, siporex, ytong a jiné savé podklady.

Malování

 

Kolektiv LP omítek Vám kromě renovací a nových omítek, nabízí i malování pokojů, bytů, domů nebo kancelářských prostor.

Jsme schopni zákazníkovi nabídnout z velké škály barev, pro Vaši spokojenost. Naši pracovníci jsou v oboru maleb a nátěrů vyškoleni tak, aby dovedli zákazníkovi přímo při realizaci poradit a popsat průběh prací. Zajistíme kompletní realizace interiérů na klíč. Proto nás neváhejte kontaktovat. 

IMG_3020.jpg

Zateplení fasády

Zateplení objektu je důležitý krok k úspoře energie a docílení kvalitního bydlení. Váš starý dům dostane nový moderní kabát. Opravou domu prodloužíte životnost stavby a zvýšíte tržní hodnotu stavby. Pokud jste se již rozhodli pro zateplení a nevíte, kde začít, rádi Vám pomůžeme.